GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 10141209
nr 1014 1209
Tallrikar
Kina, 4+ 1 st
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 januari 2016
kl 18:39:30
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr